Search

fundacja teano na rzecz nauki i sztuki

Teano. Edukacja.

Zapraszamy na nasze strony edukacyjne:

Teano na rzecz popularyzacji nauki
Strona informacyjna o festiwalu nauki realizowanego przez TEANO

Teano na rzecz nauki 
Strona poświęcona edukacji. Tu znajdziecie sprawdzone informacje o: EDU platformach, programach, aplikacjach, szkoleniach, studiach, sytuacji na rynku pracy itp. Kompendium wiedzy…o wiedzy. Tu można zaprojektować swoją karierę zawodową --> wskazujemy wyselekcjonowane, rekomendowane narzędzia. Strona powstała w ramach przedsięwzięcia Projekt. Praca.  

Teano na rzecz przedsiębiorczości 
To strona utworzona dla osób, które decydują sie na otwarcie działaności gospodarczej. Kompendium wiedzy o tym jak przejść od pomysłu do samozatrudnienia. Wskazujemy strony przydatne dla nowych ( i nie tylko) przedsiębiorców. Strona powstała w ramach przedsięwzięcia StartUpBiznes. 

Teano na rzecz aktywizacji niepełnosprawnych 
Strona informacyjna dla pracodawców i osób niepełnosprawnych dot. aktywizacji zawodowej.

Teano na rzecz dobrych wyborów - szkoła - zawód - praca
Strona informacyjna dla dzieci, młodzieży i rodziców. Tu znajdziecie informacje o tym, jaką szkołę wybrać, jakie zawody są intratne, jakie predyspozycje posiadasz, jakie projekty są dla Ciebie.

 

Advertisements
Featured post

Doradztwo z przedsiębiorczości

W imieniu Fundacji TEANO zapraszamy na bezpłatne konsultacje biznesowe dla osób planujących otwarcie działalności gospodarczej.
 Doradztwo jest skierowane do osób urodzonych w latach 1990-1999.

Dyżury odbywają się od listopada do grudnia w poniedziałki i czwartki w godz. 11:00-14:00 w siedzibie Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych os. Sikorskiego 52, 44-240 Żory lub on-line na platformie inkubatoronline.pl
Konsultacje są realizowane w ramach projektu „On-line. Inkubator dla młodych” na podstawie programu „Akcja Inkubacja” - IV oś Priorytetowa Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.1 Innowacje Społeczne Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

akcjainkubacja

Testujemy nasz produkt. Inkubator on-line.

akcjainkubacja

http://inkubatoronline.pl/

Film instruktażowy

Wejdź do biurowca (inkubator on-line) i zdobywaj punkty....

INKUBATOR ON-LINE to wirtualny inkubator przedsiębiorczości.
Opiera sie na technologii 3D, ciekawym designu, elementach grywalizacji i infobrokerstwie.

Przed nami kolejne LARMO FEST! 08-09.06.2018

Za tegoroczne przedsięwzięcie otrzymaliśmy miły prezent...

podziękowania

Lider Aktywizacji Osób Młodych

Mamy przyjemność poinformować, że nasz Partner - Powiatowy Urząd Pracy w Żorach zdobył statuetkę i tytuł „Lider Aktywizacji Osób Młodych” w konkursie organizowanym przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM za inicjatywe naszej Fundacji: "FESTIWAL NAUKI i TECHNIKI". Bardzo sie cieszymy i zmotywowani przygotowujemy się do kolejnej edycji.

Przygotowujemy się do kolejnej edycji konferencji biznesowo-naukowej.

 

Nasza Fundacja przygotowuje sie do kolejnej edycji konferencji biznesowo-naukowej DAXON IT NEWS. ITILove, która obędzie się w dniach 21-22.03.2018 roku w Auli prof. Zbigniewa Messnera (CNTI).

Inkubator on-line w technologii 3D. Od listopada testujemy.

inkubator12

Nasi eksperci:
dr Katarzyna Karska - doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki
dr Konrad Rokoszewski - ekspert ds. innowacji społecznych
dr Karol Jachymek - ekspert ds. edukacji
Pola Borkiewicz - ekspert ds. nowych technologii

Inkubator on-line jest realizowany w ramach projektu „Akcja Inkubacja” - IV osi Priorytetowa Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.1 Innowacje społeczne Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Szczegóły

Bierzemy udział w projekcie “Od Czytelnika Do Startupowca” dofinansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Na tapecie: budowanie Internet of Things i grywalizacja (projektowanie gier).

Prowadzenie: Jakub Cikała, doktorant na ASP w Katowicach. W obszarach artystycznych zajmuje się szeroko pojętą grafiką intermedialną. Jego prace wielokrotnie były pokazywane w Polsce i za granicą. Obszary projektowania graficznego realizuje poprzez prace nad systemami informacji wizualnej. Od 2010 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badania Gier a od 2014 roku pracuje w niezależnym studiu Sleepless Clinic projektując mechanikę i tworząc grafikę do gier.

Prowadzenie: Błażej Faliszek, programista, aktywny działacz Hackerspace Silesia. Programuje w języku Python, prowadzi bloga o Raspberry Pi (http://malinowepi.pl) i organizuje spotkania użytkowników Raspberry Pi w województwie śląskim

Więcej o projekcie

Podziękowania dla sponsora

ksse

Odwiedziliśmy prezesa Andrzeja Zabieglińskiego z Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Żorach, żeby gorąco podziękować za finansowe wsparcie naszych działań. Mamy nadzieje, że dalsza współpraca będzie również owocna. Dziękujemy. 

Internet of Things

loading

Nasza Fundacja idzie z postępem - wchodzimy w nową erę. 
Już niedługo prolog do kolejnych projektów. Rozpoczynamy warsztaty. Poznajemy zestaw technologii, łączących świat fizyczny z wirtualnym poprzez sieć elektronicznych czujników i urządzeń podłączonych do mikrokomputerów. 

 Continue reading "Internet of Things" 

Blog at WordPress.com.

Up ↑